Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | İletişim  

Karayolu Taşımacılığı

Park-Trans Uluslararası Taşımacılık; Avrupa'nın en büyük ve modern araç filosuna sahip firmalarından biri olarak, tüm Avrupa ülkeleriyle Türkiye arasında, parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Park-Trans Uluslararası Taşımacılık; Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, İsveç, Finlandiya, Norveç, İngiltere, Almanya, Belarus, Rusya, Kazakistan, Polonya, Ukrayna, BDT ve Ortadoğu ülkelerine 11 adet 13.60 m. Maxima Mega, Tenteli ve Yarı Römork tipi araçlarla ayrıca mesleğinde son derece deneyimli personel kadrosuyla İhracat - İthalat ve Parsiyel – Komple – Transit taşımalarında müşterilerine hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

 

Denizyolu Taşımacılığı

İthalat taşımalarında Uzakdoğu (Hong Kong, Çin Ana Kara, Tayvan, Tayland, Endonezya, Malezya, Filipinler, Vietnam, Myanmar), Avustralya, Arap Körfezi, Hint Yarımadası, Avrupa, İskandinavya, Kuzey ve Güney Amerika, Batı Akdeniz'den (İspanya, İtalya, Güney Fransa ) komple ve parsiyel konteynır taşımacılığı İhracat yükleri için Kuzey Amerika, Kanada, Belçika, Hollanda, Singapur, İspanya, İsrail ve Mısır' a direk, diğer belli başlı dünya limanlarına Barcelona, Singapur ve Anwterp aktarmalı parsiyel ve komple konteynır taşımacılığı Avrupa, Kuzey Amerika ve İtalya' dan konvansiyonel (açık yük) taşımacılığı.

 

Gabari Dışı

Yurt içi ve yurtdışına farklı ebat ve ölçülerde gabari dışı ve ağır yük taşımalarınızda Park-Trans Uluslararası Taşımacılık çözüm üretmek için profesyonel kadrosu ve ekipmanları ile hizmetinizdedir. Türki Cumhuriyetler, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine servisimiz vardır.3,4,5,6,8 akslı yeni lowbed araçlarımız ile taşıma yapıyoruz. Birçok projeyi başarıyla tamamlamış ekibimiz, ağır yük ve proje taşımalarınızda sizler için güvenilir bir hizmet ortağı olmaktan gurur duymaktadır.

En ağırından en hassasına bütün yüklerinizin,konusunda uzman personelimiz tarafından yapılan yol raporlamaları ve güvenli seyir için araç ve uygun güzergah seçiminin ardından, eskort ve yol izinleri hizmetlerimizle beraber sevkiyatlarını gerçekleştiriyoruz.

Geniş, uzun ve yüksek her türlü ağır ve gabari dışı taşımalarınız özel taşıma müsaadeleri ve öncü hizmetleri ile güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir.

Park Trans |  Hazir Web Sitesi